Lennart Rodhe litografi

169869

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1972, numrerad 178/260, färglitografi, 53x87 cm

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (4 bud)

632858
700
632740
500
632738
631056

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.