Oidentifierad konstnär blandteknik

169861

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Als Zeichen der Bruderschaft", signerad o daterad atergo 67, blandteknik, 28x31 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
633899
500
633850
450
633847
633346
627852

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.