Tägtström och MasOlle

169855

TÄGTSTRÖM, David (1894-1981): 2 st, Självporträtt, torrnål, 14x16,5 cm resp 18x13 cm, MASOLLE, Helmer (1884-1969): Självporträtt, signerad MasOlle, etsning, 21x16,5 cm

Tägtström och MasOlle

Budhistorik (8 bud)
633714
650
633987
600
633714
550
633559
500
633712
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.