Berta Hansson akvarell

169854

HANSSON, Berta (1910-94): Kvinnoansikte, monogramsignerad BH, akvarell, 16x11,5 cm

Konst, Måleri

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (18 bud)
633886
2 400
633869
633869
1 800
633544
1 700
633172
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.