Berta Hansson akvarell

169852

HANSSON, Berta (1910-94): Jesus med lärjungar, monogramsignerad, akvarell, 12x16 cm

Konst, Måleri

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (7 bud)
633985
600
633943
550
633984
500
633943
450
633546

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.