Berta Hansson akvarell

169851

HANSSON, Berta (1910-94): Kvinnoansikte, monogramsignerad, akvarell, 15,5x12 cm

Konst, Måleri

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (18 bud)
633437
633173
633428
633173
632707
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.