Berta Hansson blandteknik

169850

HANSSON, Berta (1910-94):"Liten pojke", signerad och daterad Berta Hansson, blandteknik, 20x15 cm, med dedikation

Konst, Måleri

Berta Hansson blandteknik

Budhistorik (7 bud)
633265
550
633217
500
633204
450
632370
633203

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.