Eva Bagge oljemålning

169844

BAGGE, Eva (1871-1964):"Blå mugg och apelsiner", signerad och daterad Eva Bagge -58, olja på pannå, 23x26 cm

Konst, Måleri

Eva Bagge oljemålning

Budhistorik (19 bud)
634048
4 400
634046
4 200
634045
634042
3 800
633889
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.