Holger Almqvist oljemålning

169835

ALMQVIST, Holger (1907-1978): "Sommarnatt vid havet", signerad och daterad Holger Almqvist 1968, olja på duk, 38x50 cm

Konst, Måleri

Holger Almqvist oljemålning

Budhistorik (29 bud)
633846
633863
633846
1 900
633859
1 900
633846
1 800

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.