Spegel i mahogny 1800-tal

169834

SPEGEL, mahogny, oval, 1800-tal, 69x52 cm

Mindre slitage, spegel med blommor

Speglar

Spegel i mahogny 1800-tal
Budhistorik (8 bud)
632605
650
631372
600
632604
600
631372
550
623396
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.