Roland Svensson litografier

169830

SVENSSON, Roland (1910-2003) (2 st): Skärgårdsmotiv, varav en signerade och numrerad 233/300, litografier, innanför passepartout 35,5x31 resp 28x28 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Roland Svensson litografier

Budhistorik (8 bud)
631606
650
626759
600
631603
600
626759
550
624346
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.