Cloisonnévaser Kina

169829

VASER, 1 par, Kina, 1900-tal, cloisonné, höjd 20,5 cm

Obetydliga bucklor

Orientaliskt, Konsthantverk

Cloisonnévaser Kina

Budhistorik (1 bud)

625807
2013-02-09 16:39:32

2013-02-14 kl 21:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.