Bert Stern foto

169828

STERN, Bert (född 1929): Marilyn Monroe, Glitter - 1962, signerad och numrerad Bert Stern 12/36, verso betitlad och daterad 2006, fotografi, 21x30 cm

Konst, Fotografi

Bert Stern foto

Budhistorik (7 bud)
633776
8 000
633774
7 800
633769
7 400
624577
6 600
624057

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.