Gösta Werner oljemålning

169827

WERNER, Gösta (1909-1989): "Fronter", signerad och daterad Gösta Werner -63, dubbelsignerad a tergo, olja på duk, 55x46 cm
Proveniens: Inköpt av konstnären

Konst, Måleri

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (8 bud)
632615
6 000
630498
630497
3 600
630496
626396

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.