Dali kakelplattor

169826

DALI, Salvador (1904-1989): Kakelplattor, 6 st, signerade i godset, 20x20 cm vardera

Smärre nagg och glasyrdefekter

Diverse

Dali kakelplattor

Budhistorik (5 bud)
626324
1 300
626323
850
626320
550
625824
500
625821

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.