Oidentifierad konstnär

169824

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Korea 1800-tal, Ceremoni med dans och hundslakt, akvarell, bladstorlek inom passpartout 30x23 cm vardera

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (6 bud)
638613
638610
900
634764
700
634601
634151

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.