Fällbord England 1800-tal

169804

FÄLLBORD, England, 1800-tal, bemålad papier-maché, polykrom dekor av blommor, iläggningar av pärlemor, höjd 72, 70x58 cm

Smärre skador

Fällbord England 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
637900
3 400
637896
3 200
637889
637885
2 800
637880
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.