Matsalsbord teak

169788

MATBORD, 1960-tal, teak, 2 iläggsskivor, höjd 74, diameter 110, iläggsskivorna 45 cm vardera

Bruksslitage

Matsalsbord teak

Budhistorik (5 bud)
638604
850
636881
636881
638603
636881

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.