Fåtölj grönt skinn

169785

FÅTÖLJ, grönt skinn, 1940/50-tal

Slitage, ett lagat ben

Fåtölj grönt skinn

Budhistorik (6 bud)
634817
550
638824
500
634817
450
638742
634817

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.