Gideon Börje gips

169772

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Porträtt av Professor Nils Sjögren, signerad och daterad Gideon Börje 1931, patinerad gips, höjd 43 cm

Lagning

Konst, Skulptur

Gideon Börje gips

Budhistorik (6 bud)
632391
550
630177
500
632388
450
630177
632387

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.