Pablo Picasso etsning/akvatint

169768

PICASSO, Pablo (1881-1973): Buffon: Le Crapaud, osignerad, 1941/42, vattenstämpel under passepartout, etsning/akvatint, 26,5x21 cm
Proveniens: Galerie Blanch's, Litteratur: Bloch 356

Budhistorik (21 bud)
630206
632752
2 800
630206
2 600
632748
2 400
630206

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.