Oidentifierad konstnär

169765

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med stuga, olja på papper uppklistrat på pannå, 20,5x26 cm

Lagning och reva

Konst, Måleri

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
625457
550
632607
500
625457
629065
625457

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.