Liggande modell oljemålning

169762

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Liggande modell, otydligt signerad ...allin?, daterad -24, olja på duk, 65x81 cm

Hål, lagningar

Konst, Måleri

Liggande modell oljemålning

Budhistorik (12 bud)
632880
629808
629808
1 900
629378
1 800
629807
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.