Ljusstakar brännförgyllda

169747

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700/1800-tal, Frankrike, brännförgylld brons, höjd 25,5 cm

Har varit omgjorda till bordslampor

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar brännförgyllda

Budhistorik (17 bud)
631775
5 000
631773
4 800
631769
4 600
631768
4 400
631767
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.