Uno Vallman oljemålning

169740

VALLMAN, Uno (1913-2004): Från Liljansskogen, signerad och daterad U Vallman -48, olja på pannå, 50x76 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
632354
1 700
630529
1 600
625085
624448
624415

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.