Peder Duke färgserigrafier

169735

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, 1992, signerade och numrerade Peder Duke, 54/300, 243/300, 33x31, 35x28 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (9 bud)
644025
600
643985
550
640879
500
643983
500
640879
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.