Peder Duke färgserigrafier

169729

DUKE, Peder (1938-2003): 2 färgserigrafier, 1991, 1993, signerade och numrerade Peder Duke, 203/300, 77/200, 33x37, 52x46 cm; oramade

Peder Duke färgserigrafier

Budhistorik (11 bud)
643993
850
643970
643960
750
643968
750
643960
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.