Madeleine Pyk litografi

169728

PYK, Madeleine (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, numrerad 158/350, färglitografi, 49x36 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (10 bud)
632673
950
632668
900
630727
850
632665
850
630727

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.