Kinesiska urnor

169725

URNOR, 1 par med lock, porslin, troligen Korea, 1800-tal, höjd 20,5 cm

Lagningar

Orientaliskt, Porslin

Kinesiska urnor

Budhistorik (10 bud)
625651
1 600
631146
625651
1 400
631144
1 300
625651

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.