Nils Kölare akryl

169722

KÖLARE, Nils (1930-2007): Utan titel, signerad och daterad på baksidan N. Kölare -03, akryl på pannå, 38x38 cm;
UTSTÄLLD: Nils Kölare, Konstakademien, Stockholm 2008

Skrapmärke

Konst, Måleri

Nils Kölare akryl

Budhistorik (8 bud)
638155
8 000
638153
3 600
637837
3 400
634008
3 200
633182

Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.