Portfolio Norrut 85

169719

PORTFOLIO: Norrut 85, portfölj med fyra grafiska blad, 1985, signerade och numrerade 33/80. Omfattar: Lennart Aschenbrenner "Terra", Nils Kölare "Ifegena", LG Lundberg "Hat trick", Harald Lyth "Fruktbart"
S. 81x60 cm

Portfolio Norrut 85

Budhistorik (7 bud)
633396
2 600
633285
2 400
633285
632813
631310

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.