Lennart Jirlow litografi

169716

JIRLOW, Lennart (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L. Jirlow, numrerad XLVIII/LXX, färglitografi, 62x37 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (6 bud)
632431
632089
625559
624972
624802
700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.