Lennart Jirlow litografi

169711

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Trädgårdsmästarna", signerad L. Jirlow, numrerad 16/310, färglitografi, 46x61 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (4 bud)

632092
2 400
628869
624903
623276

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.