Lennart Jirlow färglitografi

169709

JIRLOW, Lennart (född 1936): "En kväll på caféet", 1986, signerad L. Jirlow, 5/310, blindstämplad Mourlot, färglitografi, 46,5x61 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (15 bud)
632202
4 200
630969
632201
3 800
630969
3 600
629438
3 400

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.