Lennart Jirlow litografi

169707

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Konsthandlaren", signerad L. Jirlow, numrerad XL VIII/LXX, färglitografi, 46x55 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (14 bud)
632850
632513
632512
1 900
632509
1 800
630729

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.