Lennart Jirlow färglitografi

169703

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Restauranginteriör", 1975, signerad och numrerad XL VIII/LXX, färglitografi, 45x54 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (10 bud)
632237
3 400
632040
3 200
627428
632039
627428
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.