Theo Tobiasse litografi

169702

TOBIASSE, Theo (född 1927): "Le valeureux petit soldat" ur H.C. Andersen's sagor, signerad Theo Tobiasse, numrerad 6/350, färglitografi, 49x65 cm

Theo Tobiasse litografi

Budhistorik (15 bud)
631434
3 200
631949
631434
2 800
631947
2 600
631434
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.