Lennart Jirlow färglitografi

169701

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L. Jirlow, XL VIII/LXX, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (3 bud)

632632
630710
625649

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.