Corneille färgserigrafi

169699

CORNEILLE, Cornelis (1922-2010): Komposition med kvinna och fågel, signerad och daterad Corneille -95, färgserigrafi, 139/250, 40x51 cm

Corneille färgserigrafi

Budhistorik (22 bud)
632228
2 600
632221
2 400
632227
2 400
632221
630795

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.