Nils Kölare färgserigrafi

169697

KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -91, 102/150, färgserigrafi, 47x62 cm

Nils Kölare färgserigrafi
Budhistorik (27 bud)
632156
632158
632156
1 900
632151
1 800
632147
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.