Lennart Jirlow litografi

169696

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L. Jirlow, numrerad XLVIII/LXX, färglitografi, 46x55 cm

Lennart Jirlow litografi
Budhistorik (12 bud)
632217
3 400
632216
3 200
632215
632213
2 800
632212
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.