Olle Bonniér pastellkrita

169694

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonniér -88, pastellkrita, bildyta 24x35 cm

Konst, Måleri

Olle Bonniér pastellkrita

Budhistorik (5 bud)
632619
1 700
631277
1 600
629524
623106
1 400
622843

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.