Toyokuni III träsnitt

169693

UTAGAWA, Kunisada II, (1823-80): Skådespelare, signerad Kunisada ga träsnitt, 36,5x24 cm; oramad

Insektshål, lagning i övre marginalen

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Toyokuni III träsnitt
Budhistorik (16 bud)
638722
638456
638721
638456
950
638708
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.