Carl-Johan de Geer färgserigrafi

169692

DE GEER, Carl-Johan (född 1938): Skända flaggan, vägra vapen, färgserigrafi, 2010 efter ursprunglig upplaga 1967, signerad och numrerad Carl Johan de Geer 84/90, 2010, med text: "67...67... var har du tagit vägen nu? ... 3:e förändrade upplagan...73x52 cm

Budhistorik (24 bud)
633556
7 400
633613
7 200
633556
7 000
633607
6 800
633556
6 000

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.