Torsten Renqvist oljemålning

169691

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Trädet", monogramsignerad och daterad TR 53, olja på duk, 65x65 cm
Utställningsetikett atergo "Folkrörelsernas konstfrämjande utställning 1953"

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (11 bud)
632175
9 600
632177
9 400
632175
9 200
632176
9 000
632175
8 800

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.