Lennart Larsson oljemålning

169690

LARSSON, Lennart (född 1922): "Mot Riddarholmen", signerad L Larsson och otydligt daterad, olja på pannå, 58x73 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Lennart Larsson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
632579
1 600
632019
632576
1 400
632019
1 300
632572

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.