Olle Bonniér pastellkrita

169688

BONNIÉR, Olle (född 1925): Figurativ komposition, signerad och daterad O. Bonniér -88, pastellkrita, uppklistrad på kartong, oramad, 100x70 cm

Konst, Måleri

Olle Bonniér pastellkrita

Budhistorik (3 bud)

631679
627999
3 800
624167
3 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.