Oljemålning

169679

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Rysk trojka, otydligt signerad Stabike, olja på pannå, 6x22,5 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (12 bud)
633446
850
633394
633394
750
633292
700
633292
600

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.