Roland Svensson litografier bok

169678

BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 333/400, 19x13 cm, och två dagböcker i faksimilutgåva, 1990

Två (av totalt fyra böcker) saknas

Böcker/Kartor, Konst, Grafik

Budhistorik (14 bud)
632599
632597
1 900
632597
1 800
632594
1 700
629932
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.