Månbord 1800-tal

169672

MÅNBORD, 1800-tal, alm, höjd 75,5, diameter 118 cm

Torrsprickor, fanérskador och ytslitage

Månbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

637516
629625

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.